Hip-hop/Rap
Czy są na tym forum wielbiciele tego gatunku muzycznego?
Jeśli tak, niech pochwali się jakie są jego ulubione grupy/wykonawcy.

Ja bardzo lubię poznański rap, szczególnie 52 Dębiec, Deep'a, Bobika i Krisa Pastora.
Ponadto lubię Eldo, L.U.C'a, Paktofonikę i Zeusa.
Od biedy ujdzie też WWO i Trzeci wymiar.
Poniżej kilka piosenek dla przykładu, które uważam za swoje ulubione.

1
2
3
4
5
6
7

Jako, że coś się filmiki nie chcą pokazywać w treści posta, zmieniłem je na linki - CormaC


  PRZEJDŹ NA FORUM