| Hip-hop/Rap |
| Czy są na tym forum wielbiciele tego gatunku muzycznego? Jeśli tak, niech pochwali się jakie są jego ulubione grupy/wykonawcy. Ja bardzo lubię poznański rap, szczególnie 52 Dębiec, Deep'a, Bobika i Krisa Pastora. Ponadto lubię Eldo, L.U.C'a, Paktofonikę i Zeusa. Od biedy ujdzie też WWO i Trzeci wymiar. Poniżej kilka piosenek dla przykładu, które uważam za swoje ulubione. 1 2 3 4 5 6 7 Jako, że coś się filmiki nie chcą pokazywać w treści posta, zmieniłem je na linki - CormaC |