No Country for Old Men
To nie jest kraj dla starych ludzi
Nie czytałem książki, ale film mi się podobał. Wciąga, przeżywa się losy bohatera.
Jest nieszablonowy i zaskakujący.


  PRZEJDŹ NA FORUM