Droga (The Road)
Kiedy czytałem "W pustyni i w puszczy" to gówniarz byłem i nawet nie wiem co mnie tak wtedy w nią wkręciło.

Co do pytania, co mi w Drodze najbardziej przypadło do gustu, to zdemolowany świat. Ta anarchia i wszędobylska rozpierducha. Kocham takie klimaty.
Fallouty, Mad Max itp. Po prostu pochłaniam taki klimat cool


  PRZEJDŹ NA FORUM