| Droga (The Road) |
| Kiedy czytałem "W pustyni i w puszczy" to gówniarz byłem i nawet nie wiem co mnie tak wtedy w nią wkręciło. Co do pytania, co mi w Drodze najbardziej przypadło do gustu, to zdemolowany świat. Ta anarchia i wszędobylska rozpierducha. Kocham takie klimaty. Fallouty, Mad Max itp. Po prostu pochłaniam taki klimat |